Καλώς όρισες επισκέπτη Αναζήτηση | Ενεργά Θέματα Συζήτησης | Μέλη | Είσοδος | Εγγραφή

Συζήτηση για στοίχημα Επιλογές
antonaros13
Δημοσιεύθηκε: Thursday, September 26, 2013 3:29:27 PM
Κατάταξη: Suited Connector
Ομάδες: Μέλος

Συμμετάσχει από: 7/29/2013
Περιοχή: athens
Καλησπέρα σας κύριοι, αναζητώ παικτες-συνεργάτες για το στοίχημα. Οι όροι της συνεργασίας είναι απλοί και ξεκάθαροι χωρίς ίχνος απάτης από μέρους μου προς εσάς.Οι όροι είναι οι εξής:
Α)Ο συνεργάτης μου θα διαθέτει κεφάλαιο 1.500 ευρώ τουλάχιστον.
Β)Οι εταιρείες που θα παίζουμε θα είναι κάποια ή κάποιες από τις 2-3 που προσφέρουν τις καλύτερες αποδόσεις στην ελληνική αγορά.Δεν αναφέρω ποιες για να μην θεωρηθεί ότι προσπαθώ να κάνω διαφήμιση σε κάποια από αυτές.
Γ)Τα χρήματα θα είναι πάντα σε λογαριασμό με το όνομα του συνεργάτη χωρίς ποτέ να έχω καμία επαφή με το λογαριασμό. Όλες οι κινήσεις στο λογαριασμό θα γίνονται από το συνεργάτη που θα έχει βάλει και τα λεφτά του.
Δ)Η αμοιβή μου θα είναι το 30% από το καθαρό κέρδος, όταν θα υπάρχει καθαρό κέρδος άνω των 1.000 ευρώ.
Στοιχεία επικοινωνίας για οποιαδήποτε διευκρίνηση adonmathas@yahoo.gr
nerig7
Δημοσιεύθηκε: Thursday, September 26, 2013 3:35:46 PM

Κατάταξη: Ambassador

Συμμετάσχει από: 9/9/2009
Περιοχή: Rethymno
Kai esy ti tha prosfereis stn sunergath?
antonaros13
Δημοσιεύθηκε: Thursday, September 26, 2013 3:39:27 PM

Θα του λέω κάθε μέρα σε ποια ματς θα ποντάρουμε και τι ποσό θα βάζουμε σε κάθε ποντάρισμα. Το στοίχημα όταν δεν ειναι εξάρτηση-τζόγος μπορεί να δώσει καλό κέρδος σε ετήσια βάση.Θέλει σωστό bank roll management όπως και στο πόκερ.
bardis21
Δημοσιεύθηκε: Thursday, September 26, 2013 3:40:37 PM

Κατάταξη: Pocket Rocket

Συμμετάσχει από: 10/29/2012
Περιοχή: nauplio
la8os porta file... mono poka edw
serpico23
Δημοσιεύθηκε: Thursday, September 26, 2013 3:43:24 PM

Συμμετάσχει από: 4/14/2010
Περιοχή: Thessaloniki
Κάτσε ρε φίλε... Λόγω του variance πρέπει να έχετε 50-100 bi. Δηλαδή πάμε για πονταρίσματα των 30-35 ευρώ την φορά maximum. Για να έχετε πάνω από 1000 ευρώ κέρδος πρέπει να ρισκάρετε πάρα πολύ. Επίσης αν είσαι τόσο ειδικός στο στοίχημα πως και δεν έχεις δικό σου bankroll? Μήπως το έχασες όλο? Και εδώ τι ψάχνεις ακριβώς να βρεις? Άτομο για να τζογάρεις με τα λεφτά του? Εμένα και Βook να μου έδινε συμβουλές δεν θα έπαιζα.

Φιλικά στα λέω αυτά... Επίσης επειδή δεν έχεις πολλές δημοσιεύσεις είναι πιθανόν ο admin να σου κλειδώσει το Topic.
nerig7
Δημοσιεύθηκε: Thursday, September 26, 2013 3:55:56 PM

Κατάταξη: Ambassador

Συμμετάσχει από: 9/9/2009
Περιοχή: Rethymno
Έγραψε ο antonaros13:
Θα του λέω κάθε μέρα σε ποια ματς θα ποντάρουμε και τι ποσό θα βάζουμε σε κάθε ποντάρισμα. Το στοίχημα όταν δεν ειναι εξάρτηση-τζόγος μπορεί να δώσει καλό κέρδος σε ετήσια βάση.Θέλει σωστό bank roll management όπως και στο πόκερ.

Dld esy freerolareis?
antonaros13
Δημοσιεύθηκε: Thursday, September 26, 2013 3:56:19 PM

Το bankroll μου είναι μικρό και προσπαθώ να το μεγαλώσω. Έχεις δίκιο δεν έχω πολλές δημοσιεύσεις αν και μπαίνω καθημερινά στη σελίδα γιατί παίζω και πόκερ. Γράφω σε ένα site προγνωστικά και μπορείς να δεις πως τα πάω. Απλά δεν θέλω να το γράψω εδώ για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.Όταν έχεις πολύ καλά προγνωστικά εως πολύ καλά ουσιαστικά δεν υπάρχει ρίσκο.Αν θέλεις μιλάμε και από σκαίπ και σου λέω και το site να διαπιστώσεις κάποια πράγματα και μόνος σου.
ant1xxx
Δημοσιεύθηκε: Thursday, September 26, 2013 4:03:23 PM
Κατάταξη: Route 66

Συμμετάσχει από: 1/12/2010
Περιοχή: peiraia
antonaros13 kai ego grafo se site stoiximatos kai malista se ena apo ta gnostotera..episis exo grammi prognostikon 090...vevaio o tropos stoiximatismou o dikos mou einai kathara me vasi tin asia kai tis ayksomioseis ton apodoseon...eimai xronia se aytin tin piatsa kai oi antropoi pou einai kerdismenoi apo to stoixima einai para poloi ligoi (ek ton opoion o enas einai stin steni tora)...theoro epidi exo asxolithei me ola ta eidi tzogoy ektos apo ipodromo exo na po to eksis:SIGOYRA TO STOIXIMA EINAI APO TIS PIO DISKOLES MORFES TZOGOY...DILADI TO "TERAS" DYSKOLA TO KERDIZEIS ALLA SIGOYRA IPARXEI TROPOS NA XANEIS LIGOTERA...
antonaros13
Δημοσιεύθηκε: Thursday, September 26, 2013 4:15:38 PM

Καταλαβαίνω απόλυτα την δυσπιστία ως προς την επιτυχία του εγχειρήματος γιατί όπως πολύ σωστά αναφέρει και ο ant1xxx είναι πολύ λίγοι αυτοί που είναι κερδισμένοι. Εγώ τα τελευταία 2-3 χρόνια είμαι κερδισμένος και όχι πολύ γιατί δεν διαθέτω μεγάλο κεφάλαιο.Όπως και στο πόκερ είμαι κερδισμένος αλλά οχι πολλά λεφτά γύρω στα 20-25.000 δολ. (antonism1974 και antonism74 ta username μου στην ongame για να διαπιστωσετε την αλήθεια στο opr). Ο μόνος τρόπος να σας το αποδείξω είναι η πράξη. Καμιά παρεξήγηση με όσους αμφισβητούν γιατί το άθλημα είναι δύσκολο και βέβαια πολύ ανασφαλές.
champion1988
Δημοσιεύθηκε: Thursday, September 26, 2013 4:18:21 PM

Συμμετάσχει από: 12/16/2009
Έγραψε ο ant1xxx:
antonaros13 kai ego grafo se site stoiximatos kai malista se ena apo ta gnostotera..episis exo grammi prognostikon 090...vevaio o tropos stoiximatismou o dikos mou einai kathara me vasi tin asia kai tis ayksomioseis ton apodoseon...eimai xronia se aytin tin piatsa kai oi antropoi pou einai kerdismenoi apo to stoixima einai para poloi ligoi (ek ton opoion o enas einai stin steni tora)...theoro epidi exo asxolithei me ola ta eidi tzogoy ektos apo ipodromo exo na po to eksis:SIGOYRA TO STOIXIMA EINAI APO TIS PIO DISKOLES MORFES TZOGOY...DILADI TO "TERAS" DYSKOLA TO KERDIZEIS ALLA SIGOYRA IPARXEI TROPOS NA XANEIS LIGOTERA...

diafwnw file mou..ennoeite pws apo oles tis morfes tzogou sigoura dn einai to pio duskolo pou anafereis..ta pio duskola einai ayta opou mathimatika apodikneiete pws dn ginete na kerdithei(rouleta-black jack-kino-tzoker ktl)
sto stoixima nai men yparxei i ganiota alla na eisai sigouros pws ginete na kerdithei gt yparxoun k alloi parametroi gia ena pontarisma..obv dn ennow plirofories gia stimena..btw symfwnw pws oi kerdoforoi se megalo vathos xronoy einai ligoi alla kathws akoma ligoi einai k aytoi pou pragmatika prospathisan na ekvathynoun to paixnidi k pragmatika na to meletisoun..k obv meleti dn ennow forma omadwn statistika k ktl pou paei o kur spuros sto praktoreio arpazei tin efimerida k ksafnika ta mathe ola..
Ενεργά Μέλη Topic: Συζήτηση για στοίχημα
1 ενεργός χρήστης - 0 μέλη, 1 φιλοξενούμενος.

Γρήγορη Μετάβαση
Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα.
Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε θέματα.
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας.
Δεν μπορείτε να τροποποιήσετε τις δημοσιεύσεις σας.
Δεν μπορείτε να θέσετε θέματα προς ψηφοφορία.
Δεν μπορείτε να λάβετε μέρος σε ψηφοφορίες.

Κύρια Συζήτηση (RSS) : RSS

FlatEarth Theme Created by Jaben Cargman (Tiny Gecko)